Byrå boulestil 1800-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1800-talets senare del, boulestil, fällbar front med klädd skrivskiva, inredning med fack och lådor, framstycke med röd lack samt inläggningar av mässing, höjd ca 124, 64,5x36 cm
Nyckel finns
Nyckel kärvar, dekorbortfall, lösa lister
546054
2018-05-23