Byrå boulestil 1800-tal

Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal
Byrå boulestil 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-talets senare del, boulestil, fällbar front med klädd skrivskiva, inredning med fack och lådor, framstycke med röd lack samt inläggningar av mässing, höjd ca 124, 64,5x36 cm

Nyckel finns

Nyckel kärvar, dekorbortfall, lösa lister

546054

2018-05-23