Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, barock, 1700-tal, betsad furu, balusterformade ben, låda i sargen, höjd 76, 173,5x83,5 cm

Bruksslitage, sprickor

546058

2018-05-23