Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SLAGLÅSGEVÄR, förändringsmodell 1851, låset märkt Tower och krönt GR, längd 140 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Zustandsbeschreibung
Slitage. Kolven med borrhål
546060
2018-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner