Notställ mässing

Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing
Notställ mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTSTÄLL, mässing och mahogny, 1900-talets första hälft, på hjultrissor, höjd ca 101, 46x28 cm

Lagning/skada på en kortsida

546070

2018-05-23