Kartställ valnöt

Kartställ valnöt
Kartställ valnöt
Kartställ valnöt
Kartställ valnöt
Kartställ valnöt
Kartställ valnöt
Kartställ valnöt
Kartställ valnöt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTSTÄLL, fanerat i valnöt, 1800-tal, detaljer i mässing, höjd ca 103, 102x56 cm

Fanerskador

546073

2018-05-23