Ingeborg Westfelt Eggertz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEBORG WESTFELT EGGERTZ (1855-1936): Motiv av får, monogramsignerad ´´I W E´´, olja på pannå, ca 14.5x21.5 cm

Ytsmuts

546075

2018-05-28