Torsten Erasmie oljemålning

Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning
Torsten Erasmie oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN ERASMIE (född 1943): ´´Båtar i morgondis´´, signerad Erasmie, olja på duk, 40x60 cm, broschyr medföljer

Smärre slitage

546077

2018-05-28