Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RENÉ TENER (Frankrike 1846-1925): flodlandskåp med roddbåt, olja på duk, ca 32x41 cm
Ytsmuts, krackelyr, oramad
546094
2018-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här