René Tenér oljemålning
Valmis
2018-05-28
546094
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
RENÉ TENER (Frankrike 1846-1925): flodlandskåp med roddbåt, olja på duk, ca 32x41 cm
Ytsmuts, krackelyr, oramad