René Tenér oljemålning

René Tenér oljemålning
René Tenér oljemålning
René Tenér oljemålning
René Tenér oljemålning
René Tenér oljemålning
René Tenér oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RENÉ TENER (Frankrike 1846-1925): flodlandskåp med roddbåt, olja på duk, ca 32x41 cm

Ytsmuts, krackelyr, oramad

546094

2018-05-28