Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, 1800-tal, fajans, sannolikt Holland, dekor i blåvit glasyr, diameter 38 cm
Nagg, glasyrdefekt
546097
2018-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här