Skålfat fajans

Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, 1800-tal, fajans, sannolikt Holland, dekor i blåvit glasyr, diameter 38 cm

Nagg, glasyrdefekt

546097

2018-05-23