Ilkka Pärni

Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): akryl, komposition, signerad och daterad, 2006, ca 46x38 cm

546098

2018-05-26