Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
FISKTALLRIKAR, 6 st, FORM, ugnseldfast, Gustavsberg, 1900-talets mitt, dekor med fiskar samt skaldjur, tallrikens diameter ca 27 cm
Bruksslitage
546112
2018-05-23