Fiskservisdelar Gourmet Gustavsberg

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

FISKTALLRIKAR, 6 st, FORM, ugnseldfast, Gustavsberg, 1900-talets mitt, dekor med fiskar samt skaldjur, tallrikens diameter ca 27 cm

Bruksslitage

546112

2018-05-23