Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, bäddmått ca 100x195 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Ytskador, sprickor, avslag, färgbortfall
546127
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här