Sängar Lennartsnäs

Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, bäddmått ca 100x195 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ytskador, sprickor, avslag, färgbortfall

546127

2018-06-12