Pelarbord Heby Slott

Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott
Pelarbord Heby Slott

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets, på pelarfot, bemålat, delvis bronserat, polykromt bemålad dekor av blommor, höjd ca 74, 48x46 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Smärre ytskador

546132

2018-05-23