Fred Åberg bronsskulptur

Fred Åberg bronsskulptur
Fred Åberg bronsskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRED ÅBERG (född 1947): Stående modell, skulptur, patinerad brons, signerad F Åberg, numrerad 30/30, höjd ca 15 cm

546133

2018-05-30