Gösta Werner visor av Evert Taube

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Visor av Evert Taube
Två portföljer med 54 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 58/225. Editerad av Galerie Aix, Stockholm.(ursprungligen skall det vara 61 st)

546149

2018-05-24