Sängar Lennartsnäs

Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs
Sängar Lennartsnäs

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, bemålade, dekordelar i mässing, hjultrissor, totala mått ca 90x227 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador, hjultrissor saknas

546151

2018-06-12