Nattygsbord Lennartsnäs

Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs
Nattygsbord Lennartsnäs

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NATTYGSBORD, Frankrike, senempire, fanérat i valnöt, svärtade kolonner, förgyllda beslag, lådfront med boullearbete, höjd ca 80, 49x44 cm, nyckel finns att avhämta
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre fanérskador, skiva med lagningar

546166

2018-06-12