Spegeltrumeau Lennartsnäs

Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs
Spegeltrumeau Lennartsnäs

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, 5 dlr, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, dekor i pastellage, ca 296x100 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ljusarmar saknas, pastellageskador

546179

2018-06-12