Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSERTAFFISCHER, 1980-/1990-tal, 4 st, Iron Maiden, Uriah Heep, Kiss samt Saxon, Ema, ca 90 x 64 cm
Veck/småskador kan förekomma
546191
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här