Pop & Rock - Konsertaffischer bl a Iron Maiden

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSERTAFFISCHER, 1980-/1990-tal, 4 st, Iron Maiden, Uriah Heep, Kiss samt Saxon, Ema, ca 90 x 64 cm

Veck/småskador kan förekomma

546191

2018-05-31