Pop & Rock - Konsertaffischer bl a Rainbow

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSERTAFFISCHER, 1980-/1990-tal, 4 st, Rainbow, Ronnie James Dio, Status Quo samt Dr Feelgood, ca 90 x 64 cm

Veck/småskador kan förekomma

546196

2018-05-31