Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt AJH, justerbara armar, elektrifierad, höjd ca 140 cm
Knopp saknas, något ostabil, slitage
546198
2018-05-23