Golvlampa, 1900-talets mitt

Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt
Golvlampa, 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt AJH, justerbara armar, elektrifierad, höjd ca 140 cm

Knopp saknas, något ostabil, slitage

546198

2018-05-23