Servisglas Karlberg Elis Bergh

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIS BERGH, glasservis, 76 dlr, modell "Karlberg", Kosta, bestående av: 19 vinglas, 7 större selterglas, 14 mindre selterglas, 20 större portvinsglas, 4 mindre portvinsglas, 9 grogglas, 3 punschmuggar

nagg förekommer, bruksslitage, några ojämna storlekar

546200

2018-05-28