Servisglas Karlberg Elis Bergh
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELIS BERGH, glasservis, 76 dlr, modell "Karlberg", Kosta, bestående av: 19 vinglas, 7 större selterglas, 14 mindre selterglas, 20 större portvinsglas, 4 mindre portvinsglas, 9 grogglas, 3 punschmuggar
nagg förekommer, bruksslitage, några ojämna storlekar
546200
2018-05-28