Pop & Rock - Konsertaffischer bl a Frank Zappa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSERTAFFISCHER, 1980-/1990-tal, 4 st, Frank Zappa, Lou Reed, John Hiatt, Ry Cooder, Ema, ca 90 x 64, respektive 97 x 67 cm

Veck/småskador kan förekomma, Lou Reed-affidschen med större skador

546202

2018-05-31