Pop & Rock - Konsertaffischer bl a Frank Zappa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSERTAFFISCHER, 1980-/1990-tal, 4 st, Frank Zappa, Lou Reed, John Hiatt, Ry Cooder, Ema, ca 90 x 64, respektive 97 x 67 cm
Veck/småskador kan förekomma, Lou Reed-affidschen med större skador
546202
2018-05-31