Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
KONSERTAFFISCHER, 1990-/2000-tal, 5 st, Elton John, Bob Dylan & Carlos Santana, Eric Clapton, Rod Stewart, Robert Plant, ca 70 x 50 respektive 90 x 64 cm
Veck/småskador kan förekomma
546207
2018-05-31