Pop & Rock - Konsertaffischer bl a Elton John

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

KONSERTAFFISCHER, 1990-/2000-tal, 5 st, Elton John, Bob Dylan & Carlos Santana, Eric Clapton, Rod Stewart, Robert Plant, ca 70 x 50 respektive 90 x 64 cm

Veck/småskador kan förekomma

546207

2018-05-31