Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Stora Nassa", signerad och daterad roland S 1954, pt, färglitografi, ca 31x52 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

546209

2018-08-19