Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Stora Nassa", signerad och daterad roland S 1954, pt, färglitografi, ca 31x52 cm,
Läs mer
UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18
546209
2018-08-19