Argenta skål och Josef Ekberg vas
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF EKBERG OCH WILHELM KÅGE, vas "Sgrafitto" 1924 och skål "Argenta" 1950-tal, dekor i blått respektive silver, stämpelmärkta och signerade, höjd 6 och 15,5 cm
Vasen av Ekberg med smutsiga partier
546212
2018-05-24