Radiomöbel Arkansas
Valmis
2018-05-24
546215
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RADIOMÖBEL, Arkansas, Made in Germany, 1900-talets mitt, skjutdörr med inredning, höjd ca 91, 120x41 cm
Repor förekommer, funktion ej kontrollerad