Kryddburkar 12 delar Karlskrona porslinsfabrik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSKRONA PORSLINSFABRIK, 12 delar uppsättning av kryddburkar, 1920-/30-tal, vitglaserat porslin med dekor i blått och guld, stämplade KP, höjd 12 och 20,5 cm

Obetydligt slitage

546216

2018-05-24