Roland Svensson Pelarsommar

Roland Svensson Pelarsommar
Roland Svensson Pelarsommar

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", 1976, signerad roland S, 233/250, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm,

Läs mer

HISTORIK: Motivet utgavs även som frimärke

546218

2018-08-19