Bordsspegel Lennartsnäs
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, svarvade och skulpterade detaljer, höjd ca 74, bredd 62 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre ytskador
546220
2018-06-12