Bordsspegel Lennartsnäs

Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs
Bordsspegel Lennartsnäs

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, svarvade och skulpterade detaljer, höjd ca 74, bredd 62 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador

546220

2018-06-12