Pop & Rock - Spelautomat

Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat
Pop & Rock - Spelautomat

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SPELAUTOMAT, Rotomat - Astor, 1960-tal, Tyskland, plastlaminat, bronserad metall/lättmetall, glas, för 10, 50 pfennig samt 1, 2 eller 5 DM, ca 87,5 x 58 cm, djup 24 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, nyckel saknas

546238

2018-05-31