Dockvagn Lennartsnäs

Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs
Dockvagn Lennartsnäs

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKVAGN, omkring 1900, rottingkorg med sufflett i vaxad duk, ekrade hjul i metall, höjd ca 60 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skador

546245

2018-06-12