Fåtölj 1800-tal

Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, valnöt, främre benen försedda med hjultrissor, röd klädsel med dekor av geometriska formationer, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, senare klädsel o stoppning

546256

2018-05-24