Trefot Lennartsnäs

Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs
Trefot Lennartsnäs

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TREFOT, 1800-tal, gjutjärn, höjd ca 34, längd inkl hänklar 47 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546259

2018-06-12