Takarmatur Lennartsnäs

Takarmatur Lennartsnäs
Takarmatur Lennartsnäs
Takarmatur Lennartsnäs
Takarmatur Lennartsnäs
Takarmatur Lennartsnäs
Takarmatur Lennartsnäs

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mässing, olikslipade rökfärgade prismor, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546262

2018-06-12