Piero Fornasetti tallrik

Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik
Piero Fornasetti tallrik

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

PIERO FORNASETTI, tallrik, "29´ Platto Calendario", Italien, bemålat porslin med gulddekor, numrerad 73/750, diameter 24 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, mindre ytsmuts

546278

Päivämäärä:

2018-05-30