Piero Fornasetti tallrik
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PIERO FORNASETTI, tallrik, "29´ Platto Calendario", Italien, bemålat porslin med gulddekor, numrerad 73/750, diameter 24 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, mindre ytsmuts
546278
Päivämäärä:
2018-05-30