Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Gladiolus, signerad Zadig, olja på duk, ca 92x41 cm

546282

2018-05-24