Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERB ROSENBERG (USA, född 1942): (3) Kompostioner, signerade och daterad -86, etsad aluminium, ca 61x17 resp 17x61 cm
546285
2018-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här