Rune Rydelius Skulpturparken

Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken
Rune Rydelius Skulpturparken

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNE RYDELIUS (född 1946): Kubistiskt huvud, signerad R.Rydelius, patinerad konstmassa på metallfot, höjd 46 cm

Ytskador

546286

2018-06-04