Avdelningsskärm jugend

Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend
Avdelningsskärm jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 1900-talets början, jugend, 4 delad, vit/gråmålad, med tygfästen, höjd 171x60, totallängd 240 cm, utan tyg

Tyg saknas, ytskador och färgbortfall

546288

2018-05-24