Skrivbord nyrokoko
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, fronten med en låda, nyckelskylt av mässing, profilerade sarger, bukiga ben, fanerad i valnöt och valnötsrot, höjd 76, 100x66 cm
Fanerbortfall, fuktskador, fanérskador
546289
2018-05-24