Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, fronten med en låda, nyckelskylt av mässing, profilerade sarger, bukiga ben, fanerad i valnöt och valnötsrot, höjd 76, 100x66 cm

Fanerbortfall, fuktskador, fanérskador

546289

2018-05-24