Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSKEDAR, 9 st., snarlika, silver, 1800-tal, bl a Markström, Öström, Kling, gammal fransk modell, längd ca 19-21, vikt ca 337 g

Blad med bucklor

546291

2018-05-24