Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GASTON VINCKE (1882-1950): Figurkomposition, signerad Vincke, olja på textil, 216x162 cm
Dubblerad, dukhål
546294
2018-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här