Gaston Vincke oljemålning

Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GASTON VINCKE (1882-1950): Figurkomposition, signerad Vincke, olja på textil, 216x162 cm

Dubblerad, dukhål

546294

2018-05-24