Ralph Bergholtz oljemålning

Ralph Bergholtz oljemålning
Ralph Bergholtz oljemålning
Ralph Bergholtz oljemålning
Ralph Bergholtz oljemålning
Ralph Bergholtz oljemålning
Ralph Bergholtz oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RALPH BERGHOLTZ (1900-tal): Strandmotiv, signerad och daterad 1943, olja på duk, 51x61 cm

546295

2018-05-24