Jörgen Stening brons
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JÖRGEN STENING (född 1943): Sittande modell, otydligt signerad och daterad Stening 8?, numrerad, 12 exemplar, brons, skulpturens höjd 25 cm och längd ca 30 cm, sockel i brons (sockelns mått: höjd 5 cm, 49x24 cm), totalhöjd med sockel 30 cm
546299
2018-05-24