Ragnar Sandberg, Badande
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Badande, signerad RS. Olja på pannå, 23,5 x 32,5 cm.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, Moderna, höstauktion 1986, katalog nr 15, katalognr 273
pierre.olbers@auktionsverket.se
546313
2018-06-18